Dnes je 20. březen 2023, svátek má Světlana
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Sport Přelouč poráží favorizované Říčany v napínavém zápase 1. ligy rugby - videozáznam Vytvořit článek
Přelouč poráží favorizované Říčany v napínavém zápase 1. ligy rugby - videozáznam
Rugby Club Přelouč - 17. 03. 2023    93    0 Líbil se vám tento článek?

Přelouč ve 2. kole 1.ligy narazila na B tým Říčan, který je spolu s námi brán za favority 1. ligy. Utkání začalo lépe pro Říčany, hned od výkopu hrály s balónem a měly větší převahu ve hře. Byly také prvními, kterým se podařilo v utkání skórovat. První pětku položil na křídle hrající Šimeček. Nám se podařilo postupem času dostávat do hry a vyrovnat hru Říčan a také otočit vývoj utkání, když po útočné akci položil první pětku Chrbolka a o 3.minuty déle přidal svou druhou pětku, když mu vyslal famózní vysoký kop do brankoviště Kohout a Oldovi stačilo pouze zpracovat balón a přiklepnout ho. Obě tyto pětky potvrdil konverzí kapitán Honza Kohout.

Do druhého poločasu jsme chtěli vletět a co nejdříve přidat další body a odskočit tak Říčanům, ale úvod druhého dějství zápasu měl pro nás přímo hororový scénář. Ve 42. minutě dostal žlutou kartu Hanč a toho hned Říčany využily a položily kontaktní pětku. Jejím autorem byl Jager a další dva body přidal Růžička. Akci na to na nás byl odpískán trestný kop, s kterým nesouhlasil Križánek a byl obdarován také žlutou kartou a nás čekala 6minutová hra ve 13 hráčích. Dvojnásobné oslabení jsme bojovně naladěni přečkali bez obdrženého bodu a mohli jsme stále pomýšlet na vítězství. V 64. min obdržel žlutou kartu i hráč Říčan Růžička a my jsme oslabení soupeře naopak využili. Po útočné akci utekl do pětkoviště Honza Čížek a druhý Honza Kohout přidal poslední dva body v utkání. V posledních minutách zápasu už se ani jeden tým k ničemu nedostal, a tak se konečné skóre zastavilo na stavu 21:12 a my tím oplatili Říčanům porážku z minulého podzimního utkání. 

Další zápas odehrajeme za 2 týdny, v neděli 26. března na půdě Petrovic. 

RC Přelouč – RC Mountfield Říčany B 21:12 (14:5) ŽK: Hanč, Križánek – Růžička

Body Přelouče: Chrbolka 10 (2P) Kohout 6 (3KPP), Čížek Jan 5 (1P)

Sestava Přelouče: Dušek, Čejka, Staněk, Križánek, Krejzl, Hanč, Suchý, Preininger, Řičica, Kohout, Chrbolka, Rozkošný, Čížek Jan, Nevrlý, Čížek Jakub

Střídali: Charvát, Beneš, Rosenkranz, Šimon, Dostál, Zámiš, Pánek, Petržilka

Trenér: Tomáš Fyrbach

Vedoucí mužstva: Martin Kohout

Další fotografie ze zápasu: fotogalerie 1, fotogalerie 2

Videozáznam ze zápasu:Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu