Dnes je 20. březen 2023, svátek má Světlana
Reklama   •   Koupit reklamu
Úvod Aktuálně / Sport / Vaše zprávy Mladší fotbalová přípravka si z Heřmanova Městce přivezla zlato Vytvořit článek
Mladší fotbalová přípravka si z Heřmanova Městce přivezla zlato
Helena Široká - 13. 03. 2023    492    0 Líbil se vám tento článek?

Na stupních vítězů stanula devítka hráčů ročníku 2015: jmenovitě Radovan Fejl, Jan Pavlík, Vojtěch Dušek, který byl mimo jiné vyhlášen nejlepším hráčem týmu, Bruno Domniku, Patrik Moravec, jenž získal titul nejlepšího brankáře turnaje, Jakub Makeš, Lev Borodai, Tadeáš Chejnovský a nová posila týmu Karel Vondrák. Radost s nimi sdíleli rovněž jejich trenéři, a sice Jan Dušek, Jan Pavlík a Radek Fejl.

Kluci měli v neděli možnost se utkat s celkem šesti týmy (z přítomných celkem deseti týmů). Nejvyrovnanějším zápasem byl přitom hned ten první, kde se přeloučští hráči setkali s Chrudimáky. Nakonec je porazili (3:2), přičemž ve stejném duchu pokračovali i v dalších zápasech - s Havlíčkovou Borovou (4:0), Malšovou Lhotou (4:0) a Českou Třebovou (6:0). Do finále se nakonec probojovali díky semifinálové výhře 4:1 se Slavií Hradec Králové.

Nejnapínavější závěrečný zápas, v němž se přeloučská přípravka opět střetla s Chrudimáky, skončil přesvědčivým výsledkem 4:1, kterým naši hoši jasně prokázali, že zlato patří právě do jejich rukou. Medaile byly zaslouženy i patřičně oslaveny.

Vítězům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů i v dalších akcích, například na turnaji v Náchodě, na který malí Přeloučáci zavítají hned příští víkend!Líbil se vám tento článek?

Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Slevy a akce
Reklama   •   Koupit reklamu