Dnes je 6. prosinec 2023, svátek má Mikuláš
Reklama   •   Koupit reklamu
Domů Firmy Jaroslav Křemenák - realitní makléř Přidat firmu zdarma
Jaroslav Křemenák - realitní makléř
Veverkova 1343/1, 500 02 Hradec Králové
Smyslem a hlavním cílem naší realitní kanceláře je ukázat lidem, že zde existuje slušná realitní kancelář, která má na prvním místě spokojenost klienta. Pomáháme Vám prodávat, pronajímat a kupovat nemovitosti a zároveň se zaměřujeme na Vaše vzdělávání a podporu při realizaci.


Máme bohaté zkušenosti z realitní oblasti a důvěru nám svěřilo již mnoho klientů, viz. naše reference. Dobře víme, jakým důležitým krokem v životě každého člověka je koupě té správné nemovitosti, v mnohých případech domova či bezpečný prodej nebo bezstarostný pronájem nebo výhodná a zajímavá investice.


Vzhledem k tomu, že máme kolem sebe výborný tým profíků, zařizujeme pro Vás i spoustu další činností jako např. hypotéční úvěr na bydlení. Máte tak vše „pod jednou střechou“ a tím šetříte hlavně svoje finance a čas.


Nejsme standardní realitní makléři, jsme lidé, kteří si při své realitní práci zachovávají lidský rozměr a morální zásady.


Vzhledem k tomu, že tu na trhu plánujeme být opravdu dlouho, vždy děláme svoji práci poctivě, s rozmyslem, férově a profesionálně.


Naši realitní kancelář najdete v Hradci Králové. Realitní služby poskytujeme převážně ve východních Čechách. Pokud si nás ale vyžádáte i v jiných částech republiky, rádi pomůžeme i tam.


Těšíme se na spolupráci.
Kontaktní údaje
Adresa: Veverkova 1343/1, 500 02 Hradec Králové
Telefon: +420 724 737 326
Články
Nabízíme Vám k pronájmu prostorný byt s parkovacím místem v Přelouči, ulice Štítného. Byt se nachází v cihlovém domě. Základní in...
Byt je aktuálně rezervován. Rezervace byla provedena do necelých 4 týdnů od zveřejnění nabídky. Nabízíme Vám k prodeji příjemný b...
Reklama   •   Koupit reklamu